Zaawansowane szukanie
Najlepsze zdjęcia  Nowe zdjęcia   RSS Feed: DH-350.11 (Komentarzy)

DH-350.11
DH-350.11
© Copyright autorzy zdjęć fotokolej.pl . Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione.
    

Opis
Komentarz: Najnowszy nabytek PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście, czyli drezyna hydrauliczna typu DH-350.11 która jest samojezdnym, dwuosiowym pojazdem, z napędem. Przeznaczona jest do przewożenia różnorodnych materiałów i sprzętu przy budowie oraz naprawie nawierzchni kolejowej. Pojazd będzie służył do do przewozu osób, maszyn, czy sprzętu służącego do naprawy drogi kolejowej. Drezyna jest wyposażona w urządzenie dźwigowe, które będzie wykorzystywane
przy wymianie szyn, części rozjazdów, oraz rozładunku materiałów na perony. Przy pomocy tego dźwigu można wyładować automat biletowy, którego waga wynosi około 400 kg. Jest on w stanie również podnieść wstawki szynowe oraz części rozjazdowe o wadze
nawet do 2 ton. Drezyna jest wyposażona w silnik firmy Caterpillar o mocy 475 koni mechanicznych, znany również z dużych maszyn budowlanych. Kabina umożliwia przewóz 7 osób.

Pojazd posiada specjalne oświetlenie pola pracy, co zapewnia osobom pracującym na torach wygodę i bezpieczeństwo wykonywanych czynności. Drezyna wyposażona jest w przewody hydrauliczne, umożliwiające późniejszą rozbudowę o kosiarkę do wycinki krzaków i zarośli, jakie rosną wzdłuż linii kolejowej, czy opryskiwacza chwastobójczego, oraz szczotki odśnieżnej do krawędzi peronowych.
Drezyna jest wyposażona w system kamer monitorujących (rejestrator drogi), które pomagają operatorowi w manewrowaniu tym sprzętem.

Na zdjęciu pojazd na torze numer 316 stacji Gdynia Cisowa Postojowa, kilka minut po rozładunku, pierwszy raz na torach SKM.
Data wykonania zdjęcia: 15 Listopada 2016
Słowa kluczowe: DH-350_11, Pomorskie, Jesień, Drezyna, SKM_Trójmiasto, Gdynia_Cisowa
Data: 16.11.2016 09:17
Wyświetleń: 3705
Pobrań: 0
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Wielkość pliku: 687.8 KB
Dodał: Tomasz Sonntag

Jak głosowano?
Ta fotografia nie ma ocen.Autor: Komentarz:
Nie ma komentarzy dla tego zdjęciaPoprzednie zdjęcie:
WM15H.00-03  
 Następne zdjęcie:
WM15A-395

 Sponsoring: Junis