Teraz osobista wycieczka do kolegi Kudłatego,przeczytaj jeszcze raz proszę swoje posty które pisałeś do mnie w temacie wyżej przedstawionego zezwolenia.Po przeczytaniu odpowiedz sobie na pytanie kto pisał totalne bzdury i nie wiedział o czym pisze,ja czy może jednak Ty?
Tak na przyszłość jeśli czegoś nie wiesz po prostu nie udzielaj się w dyskusji,ba i nie pouczaj innych jak jest skoro nie masz racji,zgrywałeś wszystko wiedzącego i publicznie się ośmieszyłeś jak widać,na koniec jakoś ciężko mi uwierzyć że pracujesz w PR i masz tak nikłe pojęcie o kolei,no chyba że pracujesz od wczoraj...Pozdro" /> Teraz osobista wycieczka do kolegi Kudłatego,przeczytaj jeszcze raz proszę swoje posty które pisałeś do mnie w temacie wyżej przedstawionego zezwolenia.Po przeczytaniu odpowiedz sobie na pytanie kto pisał totalne bzdury i nie wiedział o czym pisze,ja czy może jednak Ty?
Tak na przyszłość jeśli czegoś nie wiesz po prostu nie udzielaj się w dyskusji,ba i nie pouczaj innych jak jest skoro nie masz racji,zgrywałeś wszystko wiedzącego i publicznie się ośmieszyłeś jak widać,na koniec jakoś ciężko mi uwierzyć że pracujesz w PR i masz tak nikłe pojęcie o kolei,no chyba że pracujesz od wczoraj...Pozdro" />


Zaawansowane szukanie
Najlepsze zdjęcia  Nowe zdjęcia   RSS Feed: Dodatek zdjęciowy do foty Wielka kultura PR (Komentarzy)

Dodatek zdjęciowy do foty Wielka kultura PR
Dodatek zdjęciowy do foty Wielka kultura PR
© Copyright autorzy zdjęć fotokolej.pl . Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione.
    

Opis
Komentarz: Dodatek do dyskusji jaka powstała pod zdjęciem Hammana "Wielka kultura pracowników PR".Zdjęcie przedstawia zezwolenie wydane przez PKP PLK na jazdę w kabinie maszynisty,więc jak pisałem pod zdjęciem możliwe że tłum w kabinie był jednak regulaminowy,co nie zmienia faktu że typek od faka jest pospolitym burakiem.
Teraz osobista wycieczka do kolegi Kudłatego,przeczytaj jeszcze raz proszę swoje posty które pisałeś do mnie w temacie wyżej przedstawionego zezwolenia.Po przeczytaniu odpowiedz sobie na pytanie kto pisał totalne bzdury i nie wiedział o czym pisze,ja czy może jednak Ty?
Tak na przyszłość jeśli czegoś nie wiesz po prostu nie udzielaj się w dyskusji,ba i nie pouczaj innych jak jest skoro nie masz racji,zgrywałeś wszystko wiedzącego i publicznie się ośmieszyłeś jak widać,na koniec jakoś ciężko mi uwierzyć że pracujesz w PR i masz tak nikłe pojęcie o kolei,no chyba że pracujesz od wczoraj...Pozdro
Data wykonania zdjęcia: 8.04.2011
Słowa kluczowe: zezwolenie, PLK, nastawniczy
Data: 08.04.2011 20:55
Wyświetleń: 2790
Pobrań: 0
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Wielkość pliku: 324.7 KB
Dodał: crazyceg

Jak głosowano?
Ta fotografia nie ma ocen.Autor: Komentarz:
Kolins


[ @ADMIN ]

Komentarzy: 2737

Eee, ja tam się cieszę, że nie muszę nic innego odpalić, żeby się czegoś dowiedzieć. Kolejarzem nie jestem i (jak dla mnie) każde tego typu info jest mile widziane.

(Tomek, za tydzień i tak o wszystkim się zapomni... )
08.04.2011 23:11 Offline Kolins
crazyceg


[ Użytkownik ]

Komentarzy: 23

Tomku,żadna wojenka,skoro ktoś publicznie by Ci zarzucił że jesteś gamoniem,to wyjaśnianie tego na priv nic nie da,bo on swoich słów i tak już nie cofnie,na drugi raz może się zastanowi czy aby na pewno wie o czym pisze czy może jednak nie ma racji.Zobacz jego posty,i właśnie dlatego chciałem upublicznić to o czym nie miał zielonego pojęcia a zgrywał kozaka.
09.04.2011 07:10 Offline crazyceg crazycegla at gmail.com https://picasaweb.google.com/crazycegla/Kolej# 3714608
Kudłaty


[ Użytkownik ]

Komentarzy: 202

@Tomek - do tej pory dyskusja była na poziomie, więc nie wiedzę powodów, czemu by jej nie prowadzić publicznie.

@crazyceg - nigdy jeszcze nie spotkałem z takim zezwoleniem, widząc zdjęcie zwracam rację. Na Śląsku ani w Małopolsce takich zezwoleń nie wydaje się powszechnie. Zastanawia mnie celowość takiego zezwolenia.
Natomiast zupełnie zamurowała mnie druga część opisu - myślałem, że dyskutuję z osobą na poziomie. Przeczytałem swoje komentarze, nikogo w nich nie obrażałem ani nie wyzywałem, jak Ty teraz. Na pewno nikomu od gamoni nie nawymyślałem. Przynajmniej pisałem poprawnie w języku polskim, z czym u Ciebie są problemy (pierwszy osobisty przytyk, jeśli ktoś nie zagłębiał się we wcześniejszą dyskusję). Co do mojej pracy - nie chcesz, nie wierz, nie zamierzam nikomu niczego na siłę udowadniać.
Moje wcześniejsze słowa były konsultowane z maszynistami, nawet z maszynistą instruktorem. Nikt w naszych okolicach nigdy z podobnym zezwoleniem się nie spotkał.

EOT z mojej strony, dalsza dyskusja nie ma sensu, skoro sprowadzasz ją do wzajemnych oskarżeń.
09.04.2011 13:35 Offline Kudłaty m.moc at interia.pl 6081167
crazyceg


[ Użytkownik ]

Komentarzy: 23

Kudłaty,"totalne bzdury i nie wiesz o czym piszesz" zaczerpnąłem z Twoich postów,to po pierwsze.
Jaki jest sens takiego zezwolenia też Ci wyjaśniałem,więc nie będę się powtarzał,a to czy dany maszynista,lub nawet instruktor się z takim zezwoleniem spotkał czy nie,nie zmienia faktu że MUSI o nim wiedzieć,bo porusza się po torach PLK'i.Jeśli tego nie wiedzą,cóż sami sobie wystawiają świadectwo jak znają przepisy.Koniec.
09.04.2011 15:48 Offline crazyceg crazycegla at gmail.com https://picasaweb.google.com/crazycegla/Kolej# 3714608Poprzednie zdjęcie:
Pociągi sieciowe.  
 Następne zdjęcie:
SA106-001 + SM42-2461.

 Sponsoring: Junis